Про нас

Главная Про нас

Що таке Reb Core?

Reb Core – це бренд, який пропонує відновлені в заводських умовах стартери, генератори та турбокомпресори для легкових, вантажних автомобілів, а також спецтехніки та сільгосптехніки.

Уже 20 років Reb Core реалізує відновлені стартери, генератори та турбокомпресори, які є кращою альтернативою новим неоригінальним запчастинам.

REBCORE-logo

Reb Core – динамічна компанія, яка готова постійно розвиватися. Ми пропонуємо якісну продукцію, постійно розширюємо асортимент, гарантуємо наявність максимальної кількості продукції і її швидкі поставки.

Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні виробничі потужності та устаткування, яке високо оцінили багато компаній, висловивши нам подяку за ті технічні та економічні зусилля, яких ми докладаємо. Саме завдяки цьому ми можемо день за днем покращувати якість і розширювати спектр послуг.

1

У виробничі потужності Reb Core включено:

  • Великий склад агрегатів для різних марок і моделей автомобілів.
  • Великий склад готової продукціі. Із нашого центрального складу в Києві ми відправляємо замовлення нашим клієнтам в будь-яку точку України.

– Велика кількість випробувального устаткування:

– Стенди для перевірки реле регуляторів генераторів;

– Стенди для перевірки діодних мостів;

– Стенди для перевірки роторів і статорів стартера і генератора;

– Стенди для діагностики та перевірки стартера і генератора під різними навантаженнями.

Інше спеціальне обладнання:

– зварювальні апарати;

– ультразвукове обладнання для очищення компонентів;

– дробоструминне і піскоструминне обладнання;

– автоматичні шліфувальні пристрої для відновлення компонентів;

– токарне устаткування.

Відновлення стартерів, генераторів і турбокомпресорів дозволяє Reb Core обмежувати викид шкідливих речовин до навколишнього середовища, а також забезпечувати оптимальне використання ресурсів.

Сьогодні бренд пропонує широкий асортимент відновлених запчастин для автомобілів як популярних, так і рідкісних марок і моделей.

Чому Reb Core?

Reb Core – це гарантія високої якості продукції, що заснована на дотриманні всіх норм і стандартів відновлювальних процесів на всіх етапах виробництва. Відновленням агрегатів займаються професійні майстри, які вже 20 років займаються вузькопрофільної роботою, з року в рік удосконалюючи свої навички. Крім того, відновлення проводиться на професійному обладнанні з використанням тільки якісних деталі, в основному європейських брендів, що дозволяє досягати максимально якісного результату за мінімум часу.

Reb Core – це найкраща продукція, кращі послуги і найвигідніші ціни, які можна знайти на ринку.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ: